Job Title

Projektijuht

  • Position:
  • Salary: - €3350
  • Location:
  • Job ID: 01243
  • Applications: 0

Job Description

Pakume täiskohaga tööd Projektijuhile.

Töö on Iirimaal, autovaruosasid tootvas ja müüvas ettevõttes.

Töö käigus õpid tundma ja teostama ettevõtte raamatupidamist, koostama aruandlust juhtkonnale ning tegeled dokumendi- ja personalihaldusega.

Ettevõte pakub arengu- ja karjäärivõimalusi.

Tööülesanded:

  • Aruannete ja deklaratsioonide koostamine ja haldamine (nt käibedeklaratsioon ja Interstat)
  • Aasta lõpus vajalike aruannete/analüüside koostamine koostöös raamatupidamisfirmaga
  • Dokumentatsiooni haldus ja dokumentide vormistamine
  • Riigi poolt pakutavate toetuste ja investeeringutega kursis olemine
  • Varude ja hangete käsitlemine
  • Personalitööga seonduvate dokumentide koostamine ja haldamine (töölepingud ja tööjuhendid)
  • Juhtkonna nõustamine ja toetamine administratiivküsimustes
  • Igapäevase sujuva kontoritöö korraldamine

Nõudmised Kandidaadile:

  • Soovitavalt eelnev finantsalane töökogemus
  • Eelnev kontoritöö kogemus (väikese või keskmise suurusega ettevõttes)
  • Hea arusaam finantsstrateegia ja äristrateegia kooskõlla viimisest
  • Tehniline taip ja analüüsivõime
  • Süstemaatiline ja kiire mõtlemine
  • Oskus omaalgatuslikult töötada
  • Head arvutialased teadmised ja oskused (Excel, kasuks tuleb AutoCAD kasutuskogemus)
  • Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte Pakub:

  • Suurepärane võimalus areneda kõrgema astme juhiks
  • Põnevat, vaheldusrikast ja hästi tasustatud tööd
  • Pikaajalist töösuhet arenevas ettevõttes ja arengule suunatud meeskonda
  • Ettevõtte tuge lirimaal elukoha leidmisel
  • Lennupiletit Iirimaale
  • Palka 1x nädalas
  • Brutopalk kuni 3,350 €/ kuus + ületundide tasu