Job Title

Projekta menedžeris

  • Position:
  • Salary: - €3350
  • Location:
  • Job ID: 01253
  • Applications: 0

Job Description

Piedāvājam pilnas slodzes darbu projekta menedžerim Īrijā, uzņēmumā, kas nodarbojas ar auto detaļu ražošanu un pārdošanu.

Darba gaitā iepazīsieties un veiksiet uzņēmuma grāmatvedības uzskaiti. Jūs sniegsiet atskaites vadībai un nodarbosieties ar administratīvām darbībām un personāla vadību.

Uzņēmums piedāvā izaugsmes iespējas, iespēju kļūt par vecāko menedžeri.

Galvenie pienākumi:

  • Uzņēmuma ikdienas finanšu operāciju, piemēram, algu un norēķinu pārvaldīšana
  • Mijiedarbība ar grāmatvežiem gada pārskatu sagatavošanā
  • PVN deklarāciju un Interstat deklarāciju sagatavošana
  • Būt informētam par valsts pabalstiem, subsīdijām un investīcijām
  • Palīdzība ikmēneša atskaišu sagatavošanā
  • Noliktavas apsaimniekošana un iepirkšana
  • HR darbības, tostarp darba līgumi un amatu apraksti
  • Sniegt administratīvo atbalstu vadībai

Prasības kandidātiem:

  • Lepriekšējā darba pieredze finanšu jomā un personāla vadībā
  • Laba izpratne par finanšu stratēģijas un biznesa stratēģijas saskaņošanu
  • Pieredze darbā mazā vai vidējā uzņēmumā
  • Sistemātiska un ātra domāšana
  • Spēja strādāt pēc savas iniciatīvas
  • Augsta līmeņa zināšanas par MS Office datorprogrammām
  • Labas angļu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā:

  • Lielisku iespēju izaugt par augstākā līmeņa vadītāju
  • Interesantu, daudzveidīgu un labi atalgotu darbu
  • Ilglaicīgas darba attiecības augošā uzņēmumā
  • Uzņēmuma atbalstu mājokļa atrašanā Īrijā
  • Lidojumus uz Īriju
  •  Algu reizi nedēļā

Bruto algu līdz 3350 eiro mēnesī + piemaksa par virsstundām