TradesEmploy on usaldusväärne partner tööjõu värbamisel ja rentimisel.

Tööjõu vahendamine

Meil on pikaajaline kogemus, professionaalne meeskond ja juurdepääs erinevatele andmebaasidele ning seetõttu saame pakkuda paindlikke personalilahendusi.

Võtame täieliku vastutuse teie jaoks sobiva inimese leidmisel ja teie saate keskenduda oma ettevõtte juhtimisele.

Tööjõu rent

Tänu meie spetsialistide pidevale arengule, kontaktidele ja efektiivsele värbamisele oleme võimelised leidma kiiresti sobivad kandidaadid ning nõustama teid valiku tegemisel.

Teie edulugu on ka meie edulugu!

Create your profile

Upload your CV

Tagasiside:

Kandidaadid

Toomas – Liinioperaator: “Samal päeval, kui TradesEmploy kaudu tööle kandideerisin, helistasin ja kahe päeva jooksul lepiti kokku intervjuu tööandjaga, kuhu ma tööle sain! See teenus on mulle väga kasulik. professionaal ja olen seda ettevõtet teistele professionaalidele soovitanud.”
Evelina – Florist: ”TradesEmploy’iga oli tore kogu värbamisprotsessi jooksul tegeleda, kuna see võib olla stressirohke! Kõik päringud lahendati kiiresti ja informatiivselt.”

Aleksander – Keevitaja: “See on huvitav võimalus näha maailma ja teha koostööd erinevatest rahvustest inimestega. Töö meeldib ja palk on hea. Palkamise protsess on lihtne. Leping sõlmitakse otse tööandjaga. Siiani olen tõesti õnnelik!

 

Kliendid

Philip – ‘’ Oleme TradesEmploy’i kaudu palganud palju edukaid kandidaate. Leidsin, et TradesEmploy on väga vastutulelik, keskendunud ja meie aja suurepärane investeering.

Hugh: ‘’ TradesEmploy pakub alati professionaalset ja tõhusat teenust ning kandidaadid on alati kõrgeima tasemega. Meile on avaldanud muljet see, kuidas TradesEmploy meiega tihedat koostööd tegi, et mõista meie äri ja kultuuri ning leida meile õigeid kandidaate.

Eleanor: “TradesEmploy’i puhul avaldas mulle kõige rohkem muljet kandidaatide tutvustamise kiirus, kiire kandidaatide korraldamine ja kandideerijate kõrge tase. Tippteenus, kui vajate kiiret tulemust, siis see on koht, kuhu minna “

Meie Visioon:

Olla juhtiv partner, kellega kliendid ja kandidaadid alati suhtlevad.

Meie Missioon:

Meie missiooniks on olla eelistatud ja usaldusväärne värbamispartner nii oma klientidele kui ka kandidaatidele. Selle saavutame tänu suurepärasele klienditeenindusele, kvaliteetsele personalile ja konkurentsivõimelisele hinnale.

Küsimused ja Vastused

Iirimaa on sõbralik ja hea elukvaliteediga riik, kus töödata ja elada. United Nations hääletas Iirimaa teisele kohale maailmas elukvaliteedi poolest. Iirimaal on hea kliima, kaunis loodus ja imelised ookeani vaated ning ei tasu ka ära unustada 7000 pubi ja Iiri Guinness õlut!
Elukalliduselt on Iirimaa kohati isegi soodsam (nt enamus toidu- ja tarbeasju) kui Eesti.

Sotsiaalkindlustusmaks: Enamik tööandjaid ja töötajaid maksavad sotsiaalkindlustusmakseid sotsiaalkindlustusfondi. Tööandja arvestab töötaja palgast maha palgapõhise sotsiaalkindlustuse (PRSI – Pay Related Social Insurance) ja edastab selle vastavale ametkonnale. Sotsiaalkindlustuse määr sõltub teie sissetulekust ja kindlustatuse „klassist“. Nimelt eksisteerib Iirimaal 11 erinevat sotsiaalkindlustatuse „klassi“. Klassi tüüp ja sotsiaalkindlustusmakse suurus sõltub Teie töötasust ja töö iseloomust.

Käibemaks (VAT): on kaudne maks, mille standardmäär Iirimaal on 23%. Lisaks on olemas veel alandatud määraga käibemaks erinevatele teenustele.

Tulumaks: on sama nagu Eestis ja see on 20%.

Meie eesmärgiks on see teha teie jaoks võimalikult lihtsaks ja mugavaks.
Selleks tuleb teil esimese asjana meie koduleheküljel (www.tradesemploy.ee)  sisestada oma CV või selle puudumisel saata CV otse meie värbamisspetsialistile ruti.karilaid@tradesemploy.ee. Kui võimalik siis inglise keeles, et saaksime selle võimalikult kiiresti töödelda.
Järgmise sammuna lepime kokku teiega töövestluse toimumise aja (võimalusel videointervjuu) ja seejärel saame kiiresti alustada tööandjaga läbirääkimisi.
Kui tööandjale sobib teie CV, siis järgmise sammuna lepime kokku vestluse tööandjaga.
Kui kõik õnnestub, siis juba paari päeva jooksul selgub, kas olete saanud endale hea ja hästi tasustatud töökoha Iirimaal. Teile sobival ajal ongi võimalik tööle asuda. Töölepingu sõlmib teiega Iiirmaa ettevõtte ning meie võtame enda kanda Iirimaale reisimise kulud (lennu-ja bussipilet).

Olenevalt ametikohast on see erinev, kuid enamasti piisab ka suhtlustasandil inglise keele oskusest. Vestlusel tööandjaga peab mõistma ja arusaama küsimusetst, oskama lühidalt rääkida endast, oma oskustest ja eelnevast töökogemusest.

Euroopa Liidu kodanikel on õigus Iiri Vabariigis elada ja töötada ilma tööloata ning töötasu ja töötingimuste osas on neil täpselt samasugused õigused nagu Iiri kodanikelgi. Iirimaale tööle asumisel on vajalik Euroopa Liidu pass. Eesti kodanikel pole vaja Iirimaal elamiseks elamisluba.
Kõik Iirimaale tööle asuvad isikud peavad taotlema Iirimaa PPS-numbri (Personal Public Service number). PPS-number on ainulaadne ja konkreetsele isikule väljastatav nn tunnusnumber. PPS-number annab isikule õiguse maksusoodustusteks ning sotsiaalteenuste (tervishoid jms) tarbimiseks.
Iirimaale reisimiseks on vajalik täita digitaalne ankeet (COVID-19 Passenger Lofator Form) https://travel.eplf.gov.ie/en
Kõik vajalik ja asjakohane info Iirimaa kohta (riiki sisenemise tingimused, COVID-19 jne) leiad Välisministeeriumi lehelt https://reisitargalt.vm.ee/riigid/iirimaa/
Meie meeskond on valmis aitama ja juhendama vajalike dokumentide täitmisel. Meie poolt on ka personaalne kontaktisik Iirimaal, kellega on võimalik suhelda eesti ja vene keeles.