Job Title

Liinioperaator – komplekteerija

  • Position:
  • Salary: - €2200
  • Location:
  • Job ID: 01240
  • Applications: 0

Job Description

Pakume täiskohaga tööd liinioperaator- kompekteerijale. Töö on Iirimaa suurimas lihatööstuses, millel on 15 tootmisüksust Iirimaal, Inglismaal ja Aasias.

Tegemist on väljakutsuva positsiooniga, millel on õigele inimesele suured väljavaated ja karjääri edendamise võimalused.

Töö eesmärk on ettevõtte standardite kohane töö tootmisliinil, järgides tööohutuse- ja- tervishoiu nõudeid. Töökohal on tagatud koolitused ja juhendamine. Ettevõttesisesed soodustused ning paindlikkus töövahetuste ja puhkuste planeerimisel.

Tööülesanded:

  • Tootmisprotsessis mitmesugused ülesanded: töö liinil, pakkimine, puhastamine, komplekteerimine
  • Tõsta vähemalt 15 kg raskusi ja seista 4+ tundi ilma abita
  • Pead olema võimeline töötama pikka aega külmas keskkonnas
  • Abistama peatehnikut masinate ennetava hoolduse programmide rakendamisel
  • Olema kursis igapäevase tootmisplaaniga ja töötada meeskonna osana liini seadistamise, kontrollimise ja materjalide kasutusvalmiduse tagamisel

Ootused kandidaadile:

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus lihatööstuses
  • Hea füüsiline vorm
  • Inglise keele oskus
  • Hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus ja töökus

Ettevõte pakub:

  • Põnevat, vaheldusrikast ja hästi tasustatud tööd
  • Paindlikkust töövahetustele ja puhkuse planeerimisel
  • Ettevõttesiseseid koolitusi ja soodustusi
  • Suurepärast enesearendamise võimalust
  • Pikaajalist töösuhet arenevas ettevõttes
  • Ettevõtte tuge lirimaal elukoha leidmisel
  • Lennupiletit Iirimaale
  • Palka 1x nädalas
  • Brutopalka kuni 2200 €/ kuus + ületöö tundide tasu